Kadra | Zawodnicy | Historia

Daniel Grzyb Daniel Grzyb

ukończone studia:
AWF Poznań - specjalizacja trenerska, 1997
UAM Poznań - dziennikarstwo podyplomowe, 1997
hobby: podróże, gotowanie
najlepsi zawodnicy: Anna Kozłowska, Błażej Stolarski, Sebastian Bernatowicz, Maja Zawiszewska, Agata Mańczak, Dawid Pietrzak

Bartosz Ronkiewicz Bartosz Ronkiewicz

wykształcenie wyższe pedagogiczne
absolwent AWF Poznań (OZ Gorzów Wlkp)
trener II klasy – pływanie ( AWFiS Gdańsk)
trener I stopnia – pływanie Total Immersion
instruktor RR – narciarstwo zjazdowe
starszy ratownik WOPR
najlepsi zawodnicy: Julia Gus, Alicja Wielewska, Dominika Ronkiewicz, Patryk Dembski

Leszek Borowicz Leszek Borowicz

UKOŃCZONE STUDIA: AWF POZNAŃ specjalizacja trenerska-1981
RODZINA: Żona-Danuta , córka -Anna
HOBBY: pływanie i zwierzęta domowe
NAJLEPSI ZAWODNICY: Alicja Pęczak, Joanna Stefańska, Agnieszka Lipka, Rafał Lipka, Krzysztof Morawski

Robert Strzałka Robert Strzałka

UKOŃCZONE STUDIA: AWFiS GDAŃSK specjalizacja trenerska-2009
SWPS – psychologia sportu podypl-2011
RODZINA: Żona-Agnieszka
HOBBY: triathlon, pływanie, wędkarstwo
NAJLEPSI ZAWODNICY: Maja Zawiszewska, Marta Grabarska, Marta Pawłowska, Tomasz Niemczyk, Oskar Jagodziński, Jan Gierszewski, Andrzej Bodzioch

Tomasz Iwanowski Tomasz Iwanowski

UKOŃCZONE STUDIA: AWFiS GDAŃSK 2009
RODZINA: Żona-Ewa, córka Zuzanna, syn Filip, córka Wiktoria
HOBBY: wędkarstwo, podróże, jazda samochodem
NAJLEPSI ZAWODNICY: Dawid Pietrzak, Kacper Knapowski, Mateusz Żurawicz, Michał Urbański

Sławomir Gawinecki Sławomir Gawinecki

Trener I klasy. Karierę pływacką rozpoczął w CKS Zdrój Ciechocinek. Finalista Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży, wielokrotny rekordzista Polski na dystansie 100 m stylem klasycznym.
Najlepsi zawodnicy: Tomasz Wierzewski, Agata Naskręt.

Aba Toure Aba Toure

wykształcenie wyższe pedagogiczne
absolwent AWFiS w Warszawie
trener II klasy - piłka ręczna
instruktor tenisa ziemnego
prowadzi treningi ogólnorozwojowe w gimnazjalnych klasach sportowych Taekwondo

Marcin Kaczocha Marcin Kaczocha

wykształcenie wyższe pedagogiczne
absolwent AWFiS Gdańsk
trener II klasy - lekka atletyka
rekord w skoku wzwyż - 2,25 m
rekord w skoku w dal - 7,22 m
rekord w biegu na 10 000 m - 39:40

Adam Piesik Adam Piesik

absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy
fizjoterapia w urazach sportowych, tkanek miękkich i okołostawowych
terapia zespołu bolesnego barku; barku zamrożonego
terapia punktów spustowych
zespoły bólowe kręgosłupa
profilaktyka kontuzji

Beata Julia Przyborska

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach: PSYCHOLOGIA I WYCHOWANIE FIZYCZNE
STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU: PSYCHOLOGII SPORTU UNIWERSYTET GDAŃSKI
trener klasy II piłki nożnej
instruktor fitness
instruktor tenisa ziemnego
instruktor gimnastyki sportowej
VICE MISTRZYNI ŚWIATA W FITNESS GIMNASTYCZNYM

Wspierają nas:
Logo Bydgoszczy Herb województwa kujawsko-pomorskiego SISU - producent odzieży sportowej logo
Autor: Katarzyna Raszlińska Administrator: Mariola Raszlińska