Osiągnięcia

Medali było tyle, że nie sposób byłoby tu o wszystkich wspomnieć. Pochwalić się chcemy zwłaszcza tymi zdobytymi na zawodach rangi Mistrzostw Polski w kategoriach od juniorów młodszych aż po seniorów.

Najwybitniejsi ustanawiali REKORDY POLSKI:

INDYWIDUALNIE - Anna Kozłowska, Sebastian Bernatowicz, Krzysztof Morawski, Dawid Pietrzak, Julia Gus, Natalia Fryckowska.
W SZTAFETACH:
1 - Agata Mańczak, Agata Pozorska, Katarzyna Wizner, Magda Smól
2 - Anna Kozłowska, Marta Pawłowska, Alicja Taczała, Paula Wójcik
3 - Dawid Pietrzak, Kacper Knapowski, Aleksander Tkaczyk, Mateusz Żurawicz
4 - Roksana Słupek, Wiktoria Tomkowicz, Julia Gus, Natalia Fryckowska
5 - Roksana Słupek, Julia Gus, Patryk Winiatowski, Patryk Dembski (2 rekordy)

*kolor czerwony – medal indywidualny
kolor czarny – medal w sztafecie
kolor zielony – medal MP Seniorów

Rocznik 2003

Srebro - Mikołaj Dobrindt, Weronika Groń
Brąz - Mikołaj Dobrindt, Mateusz Sobowiec, Lucjan Ułanowski, Mikołaj Wiśniewski, Gabriel Szafranek

Rocznik 2001

Złoto - Kinga Paradowska, Aleksandra Dudek, Karolina Wolska, Nicole Frydrych, Marta Holak
Srebro - Kinga Paradowska, Mikołaj Malak, Błażej Mikołajczak, Mateusz Tylicki, Cyprian Nowak, Aleksandra Dudek, Karolina Wolska, Nicole Frydrych
Brąz - Kinga Paradowska, Karolina Wolska, Nicole Frydrych, Aleksandra Dudek, Błażej Mikołajczak, Mateusz Tylicki, Cyprian Nowak, Mateusz Wamka

Rocznik 2000

Brąz - Wiktoria Tomkowicz

Rocznik 1999

Złoto - Julia Gus, Natalia Fryckowska, Roksana Słupek, Alicja Wielewska
Srebro - Julia Gus, Natalia Fryckowska, Roksana Słupek, Oliwia Mytlewska, Patryk Winiatowski, Weronika Woroniecka, Daria Karaszkiewicz
Brąz - Julia Gus, Natalia Fryckowska, Roksana Słupek, Oliwia Mytlewska, Joanna Tomecka, Patryk Winiatowski, Daria Karaszkiewicz

Rocznik 1997

Złoto - Dawid Pietrzak, Kacper Knapowski, Michał Urbański, Krystian Śladewski, Mateusz Żurawicz Mateusz Wieczorek
Srebro - Dawid Pietrzak, Kacper Knapowski, Michał Urbański, Krystian Śladewski, Mateusz Żurawicz,
Brąz - Dawid Pietrzak, Kacper Knapowski, Michał Urbański, Mateusz Żurawicz

Rocznik 1996

Złoto - Anna Kozłowska, Marta Pawłowska, Alicja Taczała, Paula Wójcik
Srebro - Anna Kozłowska, Marta Pawłowska, Alicja Taczała, Paula Wójcik, Dominika Woroniecka, Aleksandra Ciupa, Filip Ciesielski, Tomasz Niemczyk, Bartosz Piechowiak, Igor Pawełek, Mateusz Jabłoński
Brąz - Anna Kozłowska, Marta Pawłowska, Alicja Taczała, Paula Wójcik, Dominika Woroniecka, Aleksandra Ciupa, Hanna Bakuniak, Patryk Krzewiński, Filip Ciesielski, Tomasz Niemczyk, Bartosz Piechowiak, Mateusz Jabłoński, Kamil Biela, Igor Pawełek

Rocznik 1995

Brąz - Adrianna Rudzińska

Rocznik 1994

Złoto - Sebastian Bernatowicz, Agata Mańczak, Krzysztof Morawski, Agata Pozorska, Katarzyna Wizner, Magda Smól
Srebro - Sebastian Bernatowicz, Agata Mańczak, Krzysztof Morawski, Agata Pozorska, Katarzyna Wizner, Magda Smól
Brąz - Agata Mańczak, Krzysztof Morawski, Agata Pozorska, Katarzyna Wizner, Magda Smól, Paweł Chabasiński, Krzysztof Morawski, Patrycja Jagła

Rocznik 1993

Srebro - Maja Zawiszewska
Brąz - Maja Zawiszewska, Marta Grabarska

Rocznik 1991

Srebro - Mateusz Maszudziński
Brąz - Mateusz Maszudziński

Rocznik 1990

Złoto - Błażej Stolarski, Łukasz Grabowicz
Srebro - Maciej Grzegorzewski, Wojciech Latos, Bartosz Mazur, Paweł Kapelan, Łukasz Grabowicz, Mateusz Rak, Błażej Stolarski
Brąz - Urszula Ezulin, Krzysztof Żołnowski, Łukasz Jankowiak, Błażej Stolarski, Łukasz Grabowicz, Maciej Grzegorzewski, Wojciech Latos, Bartłomiej Mazur, Paweł Kapelan, Łukasz Grabowicz, Mateusz Rak

Wspierają nas:
Logo Bydgoszczy Herb województwa kujawsko-pomorskiego SISU - producent odzieży sportowej logo
Autor: Katarzyna Raszlińska Administrator: Mariola Raszlińska